608 173 275

0

0 Kč

Podlaha dřevěná HARO 4000 Dub Harmony selské prkno 4V, kartáčovaný, olej naturaLin+

Dostupné skladem

HARO 4000 Dub Harmony selské prkno
HARO

Cena za m2 1 561,00 Kč včetně DPH
1 290,00 Kč bez DPH
Počet m2 v balení 3.168 m2
Cena za m2 Cena za balení
1 561,00 Kč
1 290,00 Kč bez DPH
4 945,25 Kč
4 086,72 Kč bez DPH
3.168 m2

Doplňující informace

Počet metrů v balení 3.168 m2
Hmotnost Balení 23.51 kg
Rozměry 13.5 mm x 180 mm x 1750 mm
Záruka na bytové prostory 30 let
Záruka na komerční prostory 5 let
EAN 4018427522421

Popis

Třívrstvá dřevěná podlaha HARO od předního německého výrobce, který má více než 150 leté zkušenosti se zpracováním dřeva ve vysoké kvalitě.

 

Třívrstvá dřevěná podlaha HARO, série 4000, je moderní variantou dřevěné podlahy a přináší s sebou mnoho výhod, protože dřevo v třívrstvé konstrukci výrazně méně pracuje a díky větší využitelnosti dřeva při výrobě chrání životní prostředí. Horní, nášlapná vrstva je vyrobena z pečlivě vybíraného a vysoce kvalitního ušlechtilého dřeva. Pod horní nášlapnou vrstvou se nachází střední vrstva ze smrkového dřeva uložená napříč a pod ní pak je třetí vrstva, rovněž smrková. Taková konstrukce je výrazně stabilnější a umožňuje použití zámkového systému, díky kterému lze podlahu instalovat plovoucím způsobem a pokládka podlahy je snadná a rychlá.

 

Vzhled je jeden z důležitých kritérií při výběru vhodné podlahy, která je dlouhodobou investicí do domova. Výsledný efekt je ovlivněný výběrem druhu dřeva pro nášlapnou vrstvu, barvou a strukturou povrchu a závisí také na třídění, designu a velikosti jednotlivých dílců. Nabízí se mnoho různých variant: v třídění je možné vybírat od harmonického, které je barevně vyrovnané a působí klidným dojmem, dřevo nemá rušivou kresbu a vykazuje jen minimum suků. Nepravidelnosti dřeva, které jsou charakteristické pro přírodní charakter produktu, jsou pak daleko více zřetelné u třídění živého, které může vykazovat větší barevné rozdíly, větší suky a praskliny a jejich větší počet.

 

Kromě vzhledu dřeva hraje důležitou roli také jeho povrchová úprava, tedy jestli je dřevo ošetřené lakem nebo olejem. Zatímco lakované podlahy jsou odolnější vůči škrábancům, podlahy ošetřené olejem se lépe vyrovnají se změnou vlhkosti a rovněž je možné jejich povrch částečně opravit. Povrch ošetřený olejem a kartáčováním zdůrazňuje přírodní vzhled dřeva. Čím více je povrch kartáčovaný, tím intenzivněji můžete cítit strukturu dřeva na dotek.

 

S ohledem na široký výběr si můžete navrhnout svůj vysněný domov. Díky moderním postupům při zpracování lze instalovat třívrstvé dřevěné podlahy téměř do všech prostor. Dřevěné podlahy vytváří hřejivou atmosféru a potěšení z krásného přírodního materiálu. Z krásy dřevěné podlahy se můžete radovat po celou dobu jejího užívání. Přírodní charakter a teplo dřeva jsou vhodným základem pro vytvoření příjemného interiéru, zdravého bydlení i zvýšení kvality životního stylu.

 

Specifikace:

 • Formát dílců 1220 x 180 mm
 • Celková tloušťka ca 13,5 mm
 • Nášlapná vrstva ca 3,5 mm
 • Třívrstvá konstrukce, smrkový střed
 • Vzor selské prkno (1-lamela)
 • 4V-spára
 • Dřevina: dub
 • Třídění Harmony
 • Povrchová úprava: kartáčování, přírodní olej naturaLin+
 • 8 ks v balení, tj. 3,168 m2
 • Prodej pouze na celá balení
 • Dostupné do doprodání skladové zásoby

 

 

Související kategorie pěkně od podlahy