608 173 275

0

0 Kč

Podlaha dřevěná HARO dub světle bílý 3-parketa Favorit, kartáčovaný, matný lak

Dostupné skladem

HARO dub světle bílý 3-parketa Favorit
Haro

Cena za m2 1 137,00 Kč včetně DPH
940,00 Kč bez DPH
Počet m2 v balení 1.584 m2
Cena za m2 Cena za balení
1 137,00 Kč
940,00 Kč bez DPH
1 801,01 Kč
1 488,96 Kč bez DPH
1.584 m2

Doplňující informace

Počet metrů v balení 1.584 m2
Hmotnost Balení 15 kg
Rozměry 11 mm x 180 mm x 1100 mm
Záruka na bytové prostory 30 let
Záruka na komerční prostory 5 let
EAN 4018427370770

Popis

Třívrstvá dřevěná podlaha HARO od předního německého výrobce, který má více než 150 leté zkušenosti se zpracováním dřeva ve vysoké kvalitě.

 

Třívrstvá dřevěná podlaha HARO, na nosné desce HDF,  je moderní variantou dřevěné podlahy a přináší s sebou mnoho výhod, protože dřevo v třívrstvé konstrukci výrazně méně pracuje a díky větší využitelnosti dřeva při výrobě chrání životní prostředí. Horní, nášlapná vrstva je vyrobena z pečlivě vybíraného a vysoce kvalitního ušlechtilého dřeva. Pod horní nášlapnou vrstvou se nachází střední vrstva z tvrdé dřevovláknité desky a pod ní pak je třetí, smrková vrstva. Taková konstrukce je proti masivním dřevěným podlahám výrazně stabilnější a umožňuje použití zámkového systému, díky kterému lze podlahu snadno instalovat plovoucím způsobem.

 

Vzhled je jeden z důležitých kritérií při výběru vhodné podlahy, která je dlouhodobou investicí do domova. Výsledný efekt je ovlivněný výběrem druhu dřeva pro nášlapnou vrstvu, barvou a strukturou povrchu a závisí také na třídění, designu a velikosti jednotlivých dílců. Nabízí se mnoho různých variant: v třídění je možné vybírat od harmonického, které je barevně vyrovnané a působí klidným dojmem, dřevo nemá rušivou kresbu a vykazuje jen minimum suků. Nepravidelnosti dřeva, které jsou charakteristické pro přírodní charakter produktu, jsou pak daleko více zřetelné u třídění živého, které může vykazovat větší barevné rozdíly, větší suky a praskliny a jejich větší počet.

 

Kromě vzhledu dřeva hraje důležitou roli také jeho povrchová úprava, tedy jestli je dřevo ošetřené lakem nebo olejem. Zatímco lakované podlahy jsou odolnější vůči škrábancům, podlahy ošetřené olejem se lépe vyrovnají se změnou vlhkosti a rovněž je možné jejich povrch částečně opravit. Povrch ošetřený olejem a kartáčováním zdůrazňuje přírodní vzhled dřeva. Čím více je povrch kartáčovaný, tím intenzivněji můžete cítit strukturu dřeva na dotek.

 

S ohledem na široký výběr si můžete navrhnout svůj vysněný domov. Díky moderním postupům při zpracování lze instalovat třívrstvé dřevěné podlahy téměř do všech prostor. Dřevěné podlahy vytváří hřejivou atmosféru a potěšení z krásného přírodního materiálu. Z krásy dřevěné podlahy se můžete radovat po celou dobu jejího užívání. Přírodní charakter a teplo dřeva jsou vhodným základem pro vytvoření příjemného interiéru, zdravého bydlení i zvýšení kvality životního stylu.

 

Specifikace:

  • Formát dílců 1100  x 180 mm
  • Celková tloušťka ca 11 mm
  • Nášlapná vrstva ca 2,5 mm
  • Třívrstvá konstrukce, na nosné desce HDF
  • Vzor 3-parketa (3-lamela)
  • Dřevina: dub
  • Povrchová úprava: matný lak
  • 8 ks v balení, tj. 1,584 m2
  • Prodej pouze na celá balení

Limitovaná akční nabídka, dostupné do doprodání skladové zásoby

 

 

Související kategorie pěkně od podlahy